-- Paweł Kita 503995330 Katarzyna Szczepanik 664197050

Pałac Młodzieży Tarnów
Piłsusdkiego 24

Wyniki zawodów

W  dn.  29.11.2014r.  w  Luboniu  pod  Poznaniem  odbył  się  Drużynowy  Puchar Polski  Młodziczek  i Młodzików (nieoficjalne Drużynowe Mistrzostwa Polski). Startowały reprezentacje województw. W drużynie woj. małopolskiego  startowało trzech zawodników i trzy zawodniczki MKS Pałac Młodzieży Tarnów, co stanowiło największą liczbę spośród klubów w województwie. Byli to: Gabriela Gut, Gabriela Grzegórzek, Magdalena Górska, Dominik, Duź, Krzysztof Gruchała, Hubert Włodarski oraz rez. Karol Knapik.

Nasi wychowankowie walnie przyczynili się do sukcesu w zawodach, w których w kat. chłopców Małopolska zdobyła złoty a  w rywalizacji dziewcząt srebrny medal.

Chłopcy pokonali kolejno zespoły woj.: mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego (półfinał) i w finale dolnośląskiego.

Dziewczęta na swej drodze pokonały zespoły województw: mazowieckiego, podkarpackiego, dolnośląskiego (półfinał) i w finale uległy drużynie woj. śląskiego.