WSZYSTKIE OSOBY ZAPISANE NA OBÓZ LETNI PROSIMY O WYDRUKOWANIE KARTY KWALIFIKACYJNEJ I REGULAMINU OBOZU, PODPISANIE TYCH DOKUMENTÓW I PRZEKAZANIE DO TRENERA DO DNIA 31 MAJA 2021r.

OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI
MŁODZIKÓW I DZIECI W JUDO
22.05.2021 Bochnia

Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

w dn. 20.03. 2021r. w Bochni odbyła się I el. OOM w judo. Najlepiej spisała się Nina  Hynek (ubiegłoroczna medalistka OOM),która wygrywając 3 walki przed czasem  zajęła pierwsze miejsce w wadze 63 kg.

Czwarte miejsce w wadze 48 kg. zajęła  Emilia Augustyn zachowując realne szanse na awans do finałów.
W wadze 60 kg. Krzysztof Aksamit uplasował się na 7 pozycji i  o awans będzie musiał walczyć w kwietniowych zawodach
w Bytomiu.

Puchar Polski - Piaseczno

W dn. 13 marca 2021r. judoczki i judocy MKS Pałac Młodzieży Tarnów  startowali w Piasecznie
w Pucharze Polski juniorek młodszych i juniorów młodszych. Wśród ponad 400 zawodniczek
i zawodników z całego kraju bardzo dobrze spisały się dziewczęta. W wadze 48 kg. piąte miejsce zajęła Emilia Augustyn. Jej koleżanka Nina Hynek była również piąta w wadze 63 kg.

W kat. chłopców  na dziewiątym miejscu wśród 46 zawodników uplasował się Krzysztof Aksamit.