Jigoro Kano (twórca judo) w małej salce stworzył system wartości, metodę wychowania, sztukę samoobrony, i nowoczesny sport. Za cel przewodni twórca obrał doskonalenie „samego siebie”, co miało być uzyskiwane przez systematyczne ćwiczenia. JUDO jest sportem walki, opierającym się na rzutach i chwytach. Zabronione są tu uderzenia, kopnięcia, oraz techniki które są niebezpieczne dla zdrowie i życia.

SUKCES NA MEDAL !

NINA WYWALCZYŁA BRĄZ !

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych

24 PAŹDZIERNIKA 2020r. w ZAMOŚCIU NINA HYNEK STANĘŁA NA PODIUM. ZAWODNICZKA MIĘDZYSZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW WYGRAŁA 4 WALKI
I ZAJĘŁA W ZAWODACH 3 MIEJSCE. TO JAK DO TEJ PORY NAJWIĘKSZY SPORTOWY SUKCES ZAWODNICZKI.

B R A W A

DLA ZAWODNICZKI i TRENERA

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2020

Kolejne starty zawodników MKS PM Tarnów. W zawodach międzywojewódzkich najlepiej spisała się Aleksandra Worwa sięgając po srebrny medal, brązowy krążek wywalczyła Wiktoria Wojna,
a miejsca V i VII w swojej kat. zajęli kolejno Jan Dziga i Krzysztof Aksamit.

Bielsko Biała 10 października 2020r.

Składki na Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży Tarnów

Prosimy Rodziców uczestników zajęć judo o wpłatę składek na
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży Tarnów
I półrocze roku szkolnego 2020/2021 w wysokości 100 zł do Trenerów poszczególnych grup.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie Naszej sekcji wszystkim, którzy zdecydowali się dokonać wpłaty na rzecz MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

Środki pozyskiwane ze składek wspomagają rozwój sekcji judo i pozwalają utrzymać wysoki poziom sportowy naszych podopiecznych, a Waszych dzieci. Z tych wpłat dofinansowujemy dzieciom organizację imprez sportowych, pokazowych i integracyjnych, wzbogacamy i naprawiamy bazę sprzętową oraz zakupujemy nagrody i upominki dla ćwiczących.

Prosimy o dalszą pomoc i wsparcie w organizacji szkolenia Waszych dzieci.  DZIĘKUJEMY.

Wpłaty od najmłodszych zawodników grup trenera Pawła Kity prosimy kierować na konto klubu

Numer Konta: 63 1540 1203 2001 4270 2975 0001

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: "Składka Członkowska Judo - Imię i Nazwisko dziecka"

Jeśli jest możliwość prosimy o potwierdzenie dokonania przelewu do trenera  (e-mail, telefon, sms, dowód wpłaty)

Z poważaniem
Kadra trenerska

Eliminacje do OOM

Kolejny dobry start w wykonaniu Niny Hynek. Podczas eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zawodniczka MKS PM Tarnów wygrała 3 z pośród 4 walk.  Zajęła 2 miejsce w swojej kategorii